جابه جایی بار و نکات مربوط به آن به صورت خرده بار

جابه جایی بار و نکات مربوط به آن به صورت خرده بار

مقالات
جابه جایی بار و نکات مربوط به آن به صورت خرده بار_باربری سپاهان

در خرده بار یک ماشین متخص جابه جایی لوازم و وسایل اجاره نمی شود تا در اختیار مشتری قرار بگیرد، در واقع در آن بار در بین دیگر بار ها ارسال می شود.

یک سری نکات درمورد خرده بار وجود دارد که افراد باید آن ها را در نظر بگیرند که یکی از مهم ترین آن ها بسته بندی خرده بار است.

در این مقاله در باربری اصفهان به شما نکات مهم را می گوییم پس با ما همراه شوید.

نکات مهم بسته بندی خرده بار

بسته بندی در خرده بار ها اهمیت زیادی دارد، چرا که بار در بین دیگر وسایل قرار می گیرد و روی آن فشار و ضربه وارد می شود و چنان چه بسته بندی مناسب انجام نشود بار ضربه می بیند.

به عنوان مثال اگر لوازم شکستنی نظیر شیشه، چینی آلات، ظروف و … قرار است به صورت خرده بار ارسال شوند باید بسته بندی برای آن ها انجام گیرد.

بسته بندی با توجه نوع و ماهیت بار انجام می گیرد؛ چرا که دیگر در وسیله نقلیه اختضاصی نیستند و یک سری وسایل دیگر هم در کنار آن ها وجود دارند و تحت تاثیر فشارهای آن ها قرار می گیرند.

مزایای استفاده از خرده بار

یکی از مزایای مهمی که خرده بارها به ویژه اسباب کشی اصفهان دارد این است که هزینه انتقال بار از طریق آن ها به صورت مقرون به صرفه تر به نسبت اجاره یک ماشین هست.

هنگامی که یک فرد برای ارسال بار خود عجله ندارد و مقدار بارهم کم تر از یک ماشین است می تواند از خرده بار بهره بگیرد و برای او از نظر هزینه ها و موارد دیگر مناسب تر می باشد.

روش های حمل و نقل و ارسال خرده بار

برای ارسال خرده بار دو روش کلی وجود دارد.

در روش اول وسیله حمل و نقلیه مناسب برای دریافت بار ارسال می شود و بار به انبار ارسال می گردد و داخل آن با توجه به بار و صلاح دید مشتری، بارنامه و بیمه نامه صادر می شود و پس از آن به داخل ماشین حمل و نقل ارسال می شود.

به عبارتی دیگر بارگیری در مبدا مشتری و ارسال در انبار و صورت بارنامه انجام می شود و پس از آن به انبار مرکزی شهر و یا مقصد آن ارسال می گردد و چنان چه به انبار مرکز شهری ارسال شده باشد با فرد دریافت کننده تماس گرفته شده تا بار را تحویل بگیرد.

در روش دوم، مشتری برای خرده بار تماس گرفته و پس از دریافت آدرس انبار، بار را به داخل انبار می برد و پس از آن بارنامه و بیمه نامه صادر شده و بار ارسال می شود.

اهمیت بسته بندی خرده بار

با توجه به این که بار در بین وسایل دیگر قرار می گیرد، تحت فشار  است و باید بسته بندی مناسب و با کیفیت صورت بگیرد که مستلزم آن است مشتری اعلام سرویس می کند و کاربرد یا همکاری که داخل دفتر حمل و نقل بار است درمورد بسته بندی و لوازم مورد نیاز برای چیدمان را به آن ها ارائه می دهد، به عنوان مثال برای بسته بندی بار آیا نیاز به پلاستیک حباب دار، چسب 5 سانتی و …. نیاز است یا خیر و تمام اطلاعات لازم داده می شود.

قیمت خرده بار

قیمت خرده بار یکی از سوالات رایجی است که بیشتر مشتریان درمورد آن ها پرس و جو می کنند، باید به شما بگوییم که قیمت خرده بار با توجه به یک سری مسائل و موارد تعیین می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ابعاد بار
 2. وزن بار
 3. تعداد بار
 4. مبدا و مقصد

شما می توانید از خدمات وانت و باربری سپاهان درمورد قیمت ها استعلام بگیرید.

اطلاعات مهم در خرده بار ها

زمانی که خرده بارها انجام می شود، ثبت اطلاعات اهمیت زیادی دارد. در خرده بارها باید یک سری اطلاعات به صورت نوشته و لیبل گذاری ثبت گردد و روی هر کدام از بسته بندی ها به صورت جداگانه برچسب شود تا با بار دیگران جابه جا نشود. این اطلاعات عبارتند از:

 1. نام فرستنده
 2. نام گیرنده
 3. شماره همراه دو طرف

 

جمع بندی

باربری اهمیت زیادی دارد، زمانی که شما بتوانید از خدمات خرده بار و عمده بار استفاده کنید، می توانید خیلی راحت و بدون نگرانی خرده بارهای خود را ارسال کنید، موردی که در این زمینه بسیار اهمیت دارد، انتخاب یک باربری مناسب برای انجام خرده بار است.

خدمات وانت تلفنی و باربری سپاهان به شما بهترین خدمات و اطلاعات را در زمینه جابه جایی بار ارائه می دهد.

خرده بار باید با توجه به یک سری نکات درنظر گرفته شده انجام شود که راهنمایی های کامل توسط پرسنل باربری اصفهان سپاهان به مشتریان داده می شود.

پاسخ به سوالات متداول

 • تفاوت عمده بار و خرده بار چیست؟
 • در خرده بار از وسیله نقلیه اختصاصی برای حمل و نقل بار استفاده نمی شود و هزینه های آن مقرون به صرفه تر است.
 • قیمت خرده بار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • وزن بار، ابعاد بار، نوع بار و تعداد بار
 • خرده بار باید توسط چه جاهایی انجام شود؟
 • خرده بار توسط باربری سپاهان با بالاترین کیفیت انجام می شود.
 • مهم ترین نکته در باربری خرده بار چیست؟
 • بسته بندی و استفاده از وسایل مناسب اهمیت زیادی در این زمینه دارد.
 • در خرده بار چه اطلاعاتی مهم هستند؟
 • نام فرستنده و گیرنده و شماره همراه دو طرف باید روی هر یک از بسته بندی ها برچسب زده شود.

مقالات پیشنهادی

keyboard_arrow_up