نحوه باز کردن تخت تاشو در اسباب کشی

نحوه باز کردن تخت تاشو در اسباب کشی

مقالات
نکات مهم درباره حمل گاوصندوق_باربری سپاهان
 • شاید برای شما هم پیش بیاید که در اتاقی جا برای گذاشتن تخت نداشته باشید و نتوانید از تخت خود در آن اتاق استفاده کنید؛ برای این گونه مواقع می توان از تخت های تاشو بهره گرفت و با کمک گرفتن از یک نصاب آن را در اتاق نصب کرد. 
 • این مدل تخت ها دیگر جای زیادی را اشغال نخواهند کرد و شما می توانید هر صبح آن ها را جمع کنید.
 •  این تخت ها در انواع و اندازه های متفاوتی تولید می شوند. به طوری که شما می توانید آن ها را با وزن های سبک و البته گوناگونی تهیه کنید. 
 • لازم به ذکر است که نصب این تخت ها باید به عهده یک نصاب حرفه ای گذاشته شود تا بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. 
 • در این مقاله می خواهیم به باز کردن تخت تاشو در اسباب کشی اشاره کنیم. 
 • یکی از دغدغه های افرادی که از این مدل تخت خواب استفاده می کنند، نحوه باز کردن تخت تاشو در هنگام اسباب کشی است که آیا می توانند آن را دوباره باز کنند و با خود ببرند؟ 
 • شما می توانید به راحتی با بهره گیری از چند مرحله این تخت ها را باز کنید.
 •  باربری اصفهان بهترین تیم اسباب کشی اصفهان است که میتوانید هنگام اسباب کشی منزل با ما تماس بگیرید.

مراحل باز کردن تخت تاشو

باز کردن تخت تاشو بیشتر اوقات توسط نصاب انجام می شود و آن هم به این دلیل است که ممکن می باشد برخی از افراد نتوانند و ندانند که باید چگونه و از چه روشی این کار را انجام دهند.

 پس بهتر است قبل از این که به خودتان و تخت تاشو آسیبی بزنید یک نصاب خبر کنید.

 این تخت ها به تخت مورفی یا جک دار نیز معروف اند و شما می توانید آن ها را به صورت یک مبل یا به شکل دیواری تهیه کنید.

شما می توانید از خدمات وانت و باربری سپاهان درمورد قیمت ها استعلام بگیرید.

 1. این تخت ها دارای جک های گازی هستند که به شما در باز کردن تخت تاشو کمک می کنند؛ برای این که بتوان این تخت ها را باز کرد، بهتر است ابتدا این جک ها باز شوند؛ بیشتر وقت ها این جک ها توسط پیچ به بدنه اصلی تخت بسته می شوند و شما می توانید با استفاده از یک پیچ گوشتی آن ها را باز کنید.
 2.  حالا که این بخش باز شد، آن را داخل جعبه اصلی اش بسته بندی کرده و به سراغ مرحله بعد بروید.
 3. تخت دارای تسمه ای است که در اطراف جک به شما کمک می کند تا بتوانید تخت را باز و بسته کنید؛ شما می توانید این تسمه را نیز هنگام باز کردن جک ها به راحتی باز کنید.
 4. تخت های دو نفره دارای سه یراق Lشکل هستند و تخت های دو نفره یک یراق دارند. برای مرحله دوم فقط کافیست این یراق ها را با استفاده از پیچ گوشتی برقی یا ساده باز کنید.
 5.  البته لازم به ذکر است که این تخت ها دارای یراق های U شکل و میله ای نیز هستند و شما می توانید به راحتی آن ها را باز کنید.
 6. شما می توانید لوازم جانبی مانند دستگیره ها را نیز از روی این تخت ها باز کنید تا حمل و نقل آن ها راحت تر شود؛ برای باز کردن دستگیره و چیزهایی مانند این نیز می توانید آن ها را با باز کردن پیچ ها انجام دهید.
 7.  باز کردن تخت تاشو با باز کردن وسایل جانبی می تواند راحت تر شود.

اگر دقت کرده باشید برخی از تخت های تاشو دارای چیدمانی در بالا سرشان هستند؛ یعنی یکی از دیوارهای تخت را می توانید به جایی برای گذاشتن کتاب، گل و … اختصاص دهید.

 اما بعضی از تخت ها ساده هستند و همچین چیزهایی ندارند.

 وقتی تخت شما دارای این گونه گزینه ها است، پس بهتر می باشد که ابتدا آن ها را تخلیه کنید و سپس به فکر باز کردن تخت تاشو باشید.

باز کردن این تخت ها می تواند کار سختی باشد ولی اگر از ابزار باکیفیت و نصاب های ماهر کمک بگیرید، می توانید آن ها را به راحتی باز کنید یا ببندید.

 البته لازم به ذکر است رعایت نکات ایمنی نیز لازمه ی کار است و می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی بهبود کار شما بگذارد.

خدمات وانت تلفنی و باربری سپاهان به شما بهترین خدمات و اطلاعات را در زمینه جابه جایی بار ارائه می دهد.

 

مزایا و معایب تخت تاشو

از موضوع باز کردن تخت تاشو که بگذریم، مزایا و معایب آن بسیار مهم هستند و اگر آن ها را بدانید شاید علاقه مند به خرید آن ها شوید.

 در این بخش می خواهیم به این نقاط ضعف و قوت اشاره کنیم و شما می توانید خیلی راحت از آن ها در خانه های مختلف استفاده کنید.

مزایا

 • وقتی که از این تخت ها استفاده می کنید، می توانید بخش بیشتری از اتاق را در دسترس داشته باشید و از آن استفاده بهینه کنید.
 •  به این ترتیب نه دیگر اتاق شلوغ می شود و شما نیز می توانید به کارهای خودتان به راحتی رسیدگی کنید.
 • همان طور که شما در تخت های معمولی احساس راحتی می کنید، تخت های تاشو نیز به همان اندازه راحت هستند و شما می توانید یک خواب راحت را روی آن ها تجربه کنید.
 • برخی ها معتقدند که می توان با استفاده از این تخت ها از فضا به صورت چند منظوره بهره گرفت؛ این یعنی این که شما می توانید هم در اتاقتان کار کنید و هم در زمان های استراحت، کمی بخوابید. 
 • این گونه می توان تمام کارها را در یک مکان واحد انجام داد.
 • بهترین و باتجربه ترین وانت تلفنی اصفهان را از تیم ما درخواست کنید.
 •  

معایب

 • بیشتر وقت ها تخت های تاشو گران قیمت تر از تخت های معمولی هستند و شاید دلیل آن هم استفاده از جک گازی، تسمه و چیزهایی از این قبیل باشد؛ هر چقدر تخت شما زیباتر و مجلل تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد شد.
 • اگر از این تخت ها به درستی استفاده نکنیم، یعنی یک دفعه آن ها را با شدت باز و بسته کنیم، ممکن است برای ما خطرناک باشد و جانمان را به خطر بیاندازد.
 • باز کردن تخت تاشو و یا حتی بستن آن می تواند برای برخی از افراد سخت باشد؛ برای مثال یکی قدرت این را ندارد که این تخت ها را باز کند و یا قدش به دستگیره نمی رسد و دلایل دیگر.

مقالات پیشنهادی

keyboard_arrow_up