چگونه فر توکار را باز کنیم که به آن آسیبی وارد نشود؟

چگونه فر توکار را باز کنیم که به آن آسیبی وارد نشود؟

مقالات
چگونه فر توکار را باز کنیم که به آن آسیبی وارد نشود-باربری سپاهان

­­­­همیشه ممکن است در اسباب کشی به وسایل شما آسیب برسد ولی شما باید تلاش کنید تا بتوانید جلوی این آسیب ها را بگیرید؛ یکی از وسایل که در آشپزخانه وجود دارد و بودن آن هم ضروری است، فر توکار می باشد؛

برخی اوقات مانند زمان اسباب کشی ما مجبوریم که فر توکار را از جای خود در بیاوریم و آن را انتقال بدهیم. 

بهتر است روش و نکاتی را برای باز کردن فر توکار یاد بگیرید که بتوانید این وسیله را بدون اینکه به آن آسیبی برسد باز کنید.

البته لازم به ذکر است که باز کردن فر توکار می تواند برای برخی افراد کار سختی باشد؛ بهتر است با نکاتی آشنا شوید که بتوانید در طول اسباب کشی به هیچ یک از وسایلتان از جمله فر توکار آسیبی نرسانید.

در این مقاله  از سایت باربری اصفهان می خواهیم به باز کردن فر توکار و نکات آن اشاره کنیم.

 برای کسب اطلاعات درباره ی باز کردن فر توکار بدون آسیب رسیدن به آن در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل باز کردن فر توکار

برای باز کردن فر توکار از جای اصلیش باید با مراحلی آشنا شوید تا بتوانید با بهره گیری از این نکات راحت تر فر توکار را باز کنید.

در این بخش به مراحل باز کردن فر توکار اشاره خواهیم کرد.

 • حمل و نقل بار خود را به ما بسپارید تا در سریعترین زمان و با دقت بسیار بالا ما برای شما انجام دهیم.

مرحله اول

در مرحله اول ابتدا باید درب فر را باز کنید و تمام وسایل مانند جوجه گردان، ریل، سینی پخت و … را از فر توکار بیرون بیاورید و آن ها را داخل جعبه خود فر توکار بسته بندی کنید.

این کار به این دلیل است که این لوازم جانبی از فر جدا نشوند و به آن آسیبی نرسانند

مرحله دوم

 1. اگر با دقت به دو طرف فر توکار نگاه کنید، پیچ هایی را در این دو طرف خواهید دید که می توانید به راحتی آن ها را با استفاده از یک پیچ گوشتی ساده باز کنید؛ لازم به ذکر است
 2. در این مرحله پیچ ها را که باز می کنید، آن ها را داخل بسته ای قرار دهید تا بتوانید در هنگام نصب دوباره از آن ها بهره بگیرید.

مرحله سوم

 1. حالا باید مرحله سوم از باز کردن فر توکار را انجام دهید؛ ابتدا در این مرحله درب فر توکار را باز کرده با کمک گرفتن فردی دیگر آرام فر را از جای اصلیش بیرون بیاورید.
 2. پس از آن فر توکار را روی میز گذاشته و درب آن را ببندید.
 3. بستن درب فر توکار آخرین مرحله از مراحل باز کردن آن فر خواهد بود.

مرحله چهارم

 1. در مرحله چهارم نیز فقط کافیست فر را داخل جعبه اش قرار دهید و لوازم جانبی را نیز در کنار آن بگذارید. حالا فقط کافیست درب جعبه بسته شود.
 2. این مرحله آخرین مرحله از بسته بندی آن خواهد بود و شما تنوانسته اید فر را بدون این که آسیبی به آن برسد باز کنید.

شما می توانید با پشت سر گذاشتن این چهار مرحله، فر توکار را بدون این که به آن آسیبی برسد باز کرده و آن را سالم به مقصد انتقال دهید.

البته لازم به ذکر است که شما می توانید در مرحله آخر وسایل جانبی را دوباره سرجای خودشان بگذارید؛ اما بهتر است آن ها را به صورت جداگانه بسته بندی کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله “نکات مهم درباره حمل گاوصندوق“را مطالعه بفرمایید.

نکات مورد توجه در باز کردن فر توکار

بعضی وقت ها نکاتی وجود دارد که توجه به آن ها می تواند کار ما را راحت تر کند؛ شما می توانید با توجه به نکاتی درمورد باز کردن فر توکار آن را به راحتی باز کنید.

 • اولین نکته ای که می تواند به شما در راحتی کار کمک کند این است که از افرادی که می دانید در این کار دستی دارند کمک بگیرید تا بتوانید راحت تر و سریع تر فر را باز کنید. استفاده از این گونه افراد و درخواست کمک از آن ها می تواند در باز کردن درب فر موثر باشد.
 • بهتر است برای بسته بندی این فرها از جعبه مخصوص به خودشان استفاده کنید تا در زمان اسباب کشی به فر شما آسیبی وارد نشود؛ چون اسباب کشی می تواند به وسایل شما آسیب برساند در صورتی که این کار بنا بر اصول انجام نشود.
 • باید به شما بگوییم که در هنگام در آوردن فر توکار از جای اصلی اش، این کار را با شتاب انجام ندهید و مراقب باشید که نه به فر صدمه ای برسد و نه به کابینتی که فر روی آن بوده است.
 • برای باز کردن فرها به نکات ایمنی توجه بسیار زیادی کنید تا به شما آسیبی نرسد. واجب است قبل از شروع باز کردن فرها ابتدا آن ها را از برق جدا کنید تا مشکلی برای شما و خانواده پیش نیاید. بهره گیری از وسایل و ابزار ایمنی هم می تواند به شما در این کار کمک کند.
 • اگر در ابتدا فر توکار را طوری نصب کنید که اصولی باشد، باز کردن آن ها نیز در انتها راحت تر خواهد بود. شما می توانید برای این کار از نصاب های متخصص کمک بگیرید تا در هنگام نصب و باز کردن مشکلی برای شما پیش نیاید.

برخی اوقات به دلیل این که به صورت اصولی کارها را انجام نمی دهید ممکن است هم به خودتان صدمه بزنید و هم باعث از بین رفتن وسایلی مانند فرها شوید. پس بهتر است قبل از شروع هر کاری به پیامدهای آن کار توجه کنید تا بتوانید آن را به نحو احسنت انجام دهید.

راستی شما میتوانید جهت اطلاع از وانت بار تلفنی با ما در تماس باشید تا در زمان و مکان مشخص بهترین تیم وانت بار تلفنی را برای شما بفرستیم.

جابه جایی فر توکار در اسباب کشی

اگر جعبه ای که درون آن فر توکار را قرار داده اید، کارتن معمولی است، بهتر می باشد روی آن بنویسید که داخل این جعبه فر قرار دارد تا کارگران در هنگام جابه جایی و حمل و نقل، به آن بی توجهی نکنند و آسیبی به فر توکار شما نیز نرسد.

توجه به چنین نکاتی می تواند امنیت وسایل شما را بالا ببرد. بهتر است برای جابه جایی فر توکار این کار را دو نفره انجام داد تا به آن صدمه ای نرسد؛ زیرا اغلب این وسیله ها سنگین وزن هستند.

توجه به نکاتی که بسیار کوچک اند می تواند به شما در حمل و نقل راحت تر در اسباب کشی کمک بسیار زیادی کند.

مقالات پیشنهادی

keyboard_arrow_up