مرحله به مرحله باز کردن کارتن ها در اسباب کشی

مرحله به مرحله باز کردن کارتن ها در اسباب کشی

مقالات
باز کردن کارتن ها در اسباب کشی_باربری سپاهان اصفهان

به احتمال زیاد همه افراد برای یک بار اسباب کشی را تجربه کرده اند و می دانند که سازماندهی و طبقه بندی وسایل کار بسیار سختی است؛ نحوه بسته بندی وسایل خانه با استفاده از کارتن ها یکی از بزرگترین چالش ها و دردسرهاست که باید به آن توجه بیشتری شود؛ در غیر این صورت ممکن است در هر اسباب کشی تعدادی از وسایل شکسته شوند و از بین بروند.

همان طور که می گوییم بسته بندی وسایل در کارتن ها خیلی مهم است، باز کردن آن ها در مقصد هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی چیدن و سالم ماندن وسایل داشته باشد.

نحوه باز کردن کارتن ها برای کسانی که در خانه ی اجاره ای زندگی می کنند، خیلی مهم است؛ پس در کل یاد گرفتن روش باز کردن کارتن ها در اسباب کشی می تواند نقش خیلی موثری داشته باشد.

به دلیل این که این موضوع تا این حد مهم و ضروری است، ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله مراحل باز کردن کارتن ها در اسباب کشی را برای شما بازگو کنیم.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

شما می توانید از خدمات وانت و باربری سپاهان درمورد قیمت ها استعلام بگیرید.

نحوه باز کردن کارتن ها در اسباب کشی

وقتی که شما کاری را بنابر اصولی انجام می دهید یا در واقع آن را مرحله به مرحله پیش می برید، می توانید روند انجام کارها را سریع تر و راحت تر رو به جلو پیش ببرید.

همان طور که هر کار کوچکی دارای مراحلی است، باز کردن کارتن ها در اسباب کشی نیز دارای مراحلی می باشد که می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

1. مستقر کردن جعبه ها در محل اصلی

در مرحله اول پس از این که جعبه ها را از کامیون تخلیه کردید و کارگران آن ها را به داخل خانه انتقال دادند، نباید سریع درب کارتن ها را باز کنید؛ ابتدا لازم است جعبه ها را دسته بندی کنید؛ یعنی هر یک از آن ها را به محل مورد نظر ببرید.

برای مثال روی جعبه هایی نوشته شده است، شکستنی.

در این صورت آن ها را باید به آشپزخانه انتقال دهید یا جعبه هایی مخصوص مدارک هستند؛ قبل از این که آن ها را باز کنید باید آن ها را در اتاق قرار دهید تا بعدا آن ها را به محل اصلی شان منتقل کنید.

با این کار می توانید خیلی راحت تر کارتن ها را باز کرده و محتویات آن ها را خالی کنید.

خدمات وانت تلفنی و باربری سپاهان به شما بهترین خدمات و اطلاعات را در زمینه جابه جایی بار ارائه می دهد.

2. باز کردن درب کارتن ها در اسباب کشی

حالا نوبت باز کردن درب کارتن ها در اسباب کشی است؛ شما باید ابتدا باید وسایلی را که شکستنی هستند باز کرده و آن ها را به محل مورد نظرتان انتقال دهید.

وسایل شکستنی بیشتر مربوط به آشپزخانه هستند؛ پس به سراغ آن ها بروید و پس از این که سلامت آن ها را چک کردید، شروع به مرتب کردن آن ها کنید.

در صورتی که روی کارتن ها در اسباب کشی ننویسید که کارتن ها مربوط به چه چیزی هستند در هنگام باز کردن آن ها سردرگم خواهید شد.

چون نمی دانید که قرار است ابتدا چه جایی را مرتب کنید. به شما پیشنهاد می کنیم بعد از باز کردن کارتن های شکستنی، حالا بهتر است به سراغ لوازم بزرگ تر بروید و آن ها را سازماندهی کنید.

بهترین و باتجربه ترین وانت تلفنی اصفهان را از تیم ما درخواست کنید.

3. کارتن های خالی در اسباب کشی

پس از این که لوازم داخل جعبه ها را بیرون آوردید و آن ها را مستقر کردید، حالا با کوهی از کارتن ها روبه رو هستید که نمی دانید قرار است با آن ها چه کار کنید؛ اگر می دانید که قرار است دوباره پس از مدتی دیگر اسباب کشی کنید، پس بهتر است کارتن ها را در انباری یا جایی مانند این نگه داری کنید.

اما درغیراین صورت می توانید جعبه ها را به صورت دسته دوم در سایت ها و محل های متفاوت به فروش برسانید.

همچنین شما می توانید به مراکز بازیافت مراجعه کرده و کارتن ها در اسباب کشی را در آن جا به فروش برسانید.

در این صورت هم پولی به دستتان می رسد و هم به محیط زیست کمک می کنید.

برای باز کردن کارتن ها در اسباب کشی می توانید با انجام این سه مرحله اسباب کشی بسیار راحت تری داشته باشید؛ البته برای اسباب کشی آسان تر کارهای بسیار زیادی می توان انجام داد که پایه تمام آن ها می تواند این سه مورد باشد.

شرکت ما با استفاده از خدمات وانت تلفنی و باربری بسیار مجرب و حرفه ای به راحتی در کمترین زمان و دقت بسیار بالا تمامی وسایل شما را جا به جا خواهد کرد.

نکات مهم در اسباب کشی

در اسباب کشی نکاتی وجود دارد که می تواند کار شما را آسان تر کند؛ در صورتی که به این نکات عمل کنید، اسباب کشی برای شما لذت بخش خواهد شد.

  • سریع دست به کار شوید؛ یعنی بهتر است یک یا دو ماه قبل از زمان اسباب کشی شما وسایل غیرضروری تان را جمع کرده باشید تا در روز اسباب کشی کار زیادی نداشته باشید؛ با این روش خسته نمی شوید و اسباب کشی را در کمال آرامش انجام خواهید داد.
  • وسایل خود را مرتب کنید و وسایل هر بخش از خانه را در کارتن های مشخص شده قرار دهید تا بتوانید آن ها را راحت تر باز کنید؛ زیرا باز کردن کارتن ها در اسباب کشی به اندازه بسته بندی کردن آن ها دشوار است.
  • وسایلی را که نمی خواهید و دیگر برای شما کاربردی نیستند را اهدا کنید؛ بهتر است وسایلی را که دیگر برای شما کارآیی ندارند ولی هنوز نو و سالم هستند را به کسانی بدهید که به آن ها نیاز دارند یا اگر برخی از لوازم شما از بین رفته اند و دیگر کار نمی کنند را دور بریزید تا بارتان برای اسباب کشی کمتر شود.
  • وسایل اضافه را در انباری سازماندهی کنید؛ در صورتی که خانه شما انباری دارد، بهتر است وسایلی که الان به آن ها نیاز ندارید را داخل انباری جایگذاری کنید. این کار کمک می کند تا شما بتوانید آن وسایل را بدون این که خارجشان کنید، داخل انبار قرار دهید.

اسباب کشی می تواند با روش هایی که گفته شد راحت تر شود؛ طریقه های زیادی وجود دارد که شما می توانید باتوجه به آن ها اسباب کشی را آسان تر کنید.

برای اینکه تجربه بهتری از اسباب کشی داشته باشید به تیم ما بهترین تیم باربری اصفهان اعتماد کنید.

مقالات پیشنهادی

keyboard_arrow_up