باربری سپاهان
03134356451 | 03133451625

نکات جابه جایی یخچال ساید بای ساید

نکات جابه جایی یخچال ساید بای ساید_باربری سپاهان

اسباب کشی لوازم خانه و جابه جا کردن آن ها نقش پر رنگی در سلامت وسایل ایفا می کند و اگر این روند به درستی انجام نشود، به وسایل آسیب زیادی وارد می کند.

به عنوان مثال یخچال ساید بای ساید یکی از وسایلی است که امروزه در بیشتر خانه ها استفاده می شود و از جمله مهم ترین لوازم ها در اسباب کشی به شمار می رود که اگر به آن اهمیت داده نشود، می تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

بنابراین در زمان جابه جایی یخچال ساید بای ساید باید به یک سری موارد توجه کرد که در این مقاله در باربری اصفهان سپاهان به شما نکاتی را می گوییم، با ما همراه شوید.

1) وسایل داخل یخچال ساید بای ساید را کامل تخلیه کنید

داخل یخچال هر خانه ای یک سری وسایل کم یا زیاد وجود دارد. یک سری از افراد به اشتباه گمان می کنند که اگر وسایل داخل یخچال را خالی نکنند، جابه جایی برای آن ها ساده و راحت تر است.

در صورتی که اولین نکته ای که در جابه جایی یخچال ساید بای ساید باید به آن توجه کنید، این است که هر آن چه که داخل یخچال و فریزر آن قرار دارد را کاملا خارج کرده و بدنه آن را با استفاده از یک پلاستیک حباب دار، کامل بپوشانید، چرا که بدنه یخچال های ساید بای ساید از کیفیت بالایی برخوردارند و گران قیمت هستند و اگر آسیب ببینند، بدنه یخچال دچار افت قیمت می شود.

حتما به این موارد توجه کرده و از لوازم بسته بندی مناسب بهره بگیرید.

2) حداقل از سه کارگران با تجربه بهره بگیرید

مهارت کارگران در زمان جابه جایی یخچال و اسباب کشی جزء اولویت ها می باشد که روی سلامت دستگاه ها تاثیر زیادی می گذارد.

برای جابه جایی و اسباب کشی یخچال ساید بای ساید حتما باید از سه کارگران با مهارت بهره بگیرید.

کسانی که کاملا با روند جابه جایی یخچال در آپارتمان ها، راهروها و آسانسورها آشنایی دارند و به یخچال آسیب نمی زنند.

کسانی که تجربه حمل و نقل یخچال ساید بای ساید دارند هم از نظر مهارت و هم از نظر دستمزد با کارگران معمولی متفاوت هستند.

این کارگران در مجموعه های متخصص و با تجربه مانند باربری سپاهان اصفهان مشغول به کار می باشند.

 

3) ماشین حمل و نقل در نزدیک ترین درب ورودی پارک شود

یکی دیگر از موارد مهم در اسباب کشی ساید بای ساید، ماشین مخصوص جابه جایی است که باید در نزدیک ترین محل ورودی و جایی که قرار است ماشین پارک شود، قرار بگیرد تا وسایل به راحتی داخل آن جابه جا شوند و هنگامی که  این کار انجام شد، یخچال با پتو کاور شود و با تسمه های مخصوص مهار گردد، چرا که در مسیر ممکن است جاده، خم و پیچ داشته باشد یا این که از دست انداز ماشین رد شود و وسیله آسیبی نبیند.

شما می توانید از خدمات وانت و باربری سپاهان درمورد قیمت ها استعلام بگیرید.

4) از منزل یا محل قرارگیری یخچال حتما بازدید شود

زمانی که افراد می خواهند جابه جا شوند به روند اسباب کشی خیلی بیشتر از محل آن اهمیت می دهند.

بنابراین یکی از نکات مهم که شاید کم تر کسی به آن توجه کند، این است که در زمان خرید و یا اجاره حتما محل جابه جایی یخچال ساید، راه رو ها، راه پله ها و آسانسور بررسی شود.

به عنوان مثال شاهد مواردی بوده ایم که فرد به محل جابه جایی اهمیت نداده است، بنابراین یخچال قابل حمل و نقل نبوده و استفاده نبوده است؛ به همین دلیل تمام موارد مرتبط با ساید پیش از جابه جایی بهتر است انجام شود.

همین طور لازم به ذکر است که پس از جابه جایی کامل به دستگاه حدودا 12 ساعت استراحت داده شده و سپس استفاده شود تا به عملکرد آن آسیبی نرسد.

خدمات وانت تلفنی و باربری سپاهان به شما بهترین خدمات و اطلاعات را در زمینه جابه جایی بار ارائه می دهد.

5) با باربری های با تجربه مشورت کنید

یخچال های ساید بای ساید جزء وسایل گران قیمت محسوب می شوند و اگر آسیبی به آن ها برسد، متحمل هزینه های زیادی می شوید و یخچال هم دیگر قیمت اولیه را ندارد.

یکی از بهترین کارها در زمان اسباب کشی این است که به سراغ شرکت ها و باربری های با تجربه بروید.

آن ها به شما مراحل و نکات حمل و نقل یخچال ساید را می گویند و کمک می کنند تا این کار به خوبی و بدون بروز هیچ مشکی انجام شود.

در واقع زمانی که کار را به باربری های متخصص بسپارید، دیگر نیازی نیست تا نگران مسئله ای باشید، چرا که تمام کارها و با توجه به تجربه های قبلی به خوبی انجام می شود و هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی گردد.

بهترین و باتجربه ترین وانت تلفنی اصفهان را از تیم ما درخواست کنید.

6) وسایل راهرو ها و راه پله ها بررسی شود

زمانی ممکن است که راهرو ها به دلیل وسایل اضافی، قابلیت جابه جایی یخچال ساید بای ساید را نداشته باشند.

در هر راه پله ای یک سری وسایلی مانند جا کفشی، کالسکه و … می تواند وجود داشته باشد.

این وسایل اگر ممانعت از جابه جایی یخچال ساید بای ساید شوند باید برداشته شده و به محل دیگر انتقال پیدا کنند تا اسباب کشی تمام شود.

شما می توانید با مشورت با دیگر همسایگان این اسباب ها را جابه جا کرده و پس از اتمام حمل و نقل مجددا آن ها را در سر جای خود قرار دهید تا این کار به خوبی به اتمام برسد.

جمع بندی

امروزه اسباب کشی وسایل بیشتر از گذشته حائز اهمیت است، لوازم خانگی روز به روز گران قیمت تر می شوند و اگر آسیب ببینند، با افت قیمت شدید رو به رو می شوند.

بنابراین در زمان جابه جایی و حمل و نقل باید توجه و دقت زیاد شود تا هیچ وسیله ای مانند یخچال ساید بای ساید آسیب نبیند.

اگر شما بخواهید که یک اسباب کشی کم هزینه و بدون آسیب داشته باشید، بهتری توصیه ای برایتان، استفاده از خدمات شرکت های با کیفیت است.

باربری های متخصص تمام وسایل و لوازم مخصوص بسته بندی، کارگران با تجربه و ماهر و همین طور موارد مرتبط با آن را داشته و در کم ترین زمان ممکن با مناسب ترین وسیله حمل و نقل این کار را انجام می دهند.

شرکت ما با استفاده از خدمات وانت تلفنی و باربری بسیار مجرب و حرفه ای به راحتی در کمترین زمان و دقت بسیار بالا تمامی وسایل شما را جا به جا خواهد کرد.