باربری سپاهان
03134356451 | 03133451625

باز کردن قفل کمد و درب در اسباب کشی

 

برخی اوقات برای ما پیش می آید که می خواهیم قفل درب و کمد را باز کنیم؛ باز کردن قفل کمد و درب کار سختی نیست و شما می توانید این کار را در هر زمانی که می خواهید انجام دهید. شما می توانید به راحتی قفل درب ها را باز کنید و باز کردن قفل کمد و درب کار ضروری در اسباب کشی است؛ بهتر است برای حفظ امنیت خود و خانواده قفل کمد و درب را باز کرده تا بتوانید هم از قفل ها استفاده کنید و هم بتوانید در برابر خطراتی که ممکن است رخ بدهد، از خودتان مراقبت کنید. در این مقاله از سایت باربری سپاهان اصفهان می خواهیم به روش های باز کردن قفل کمد و درب اشاره کنیم؛ اگر شما هم یکی از مشتاقان یادگیری باز کردن قفل کمد و درب هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

روش باز کردن قفل کمد و درب

شما می توانید باز کردن قفل ها را در چند مرحله بسیار آسان انجام دهید؛ با این که این مراحل بسیار راحت هستند ولی شما باید بادقت و توجه بسیار بالا به نکات کلیدی و مهم، شروع به باز کردن قفل کمد و درب کنید. برای آشنایی با این مراحل با ما همراه باشید.

  1. برای مرحله اول وسایل مورد نیازتان را برای باز کردن قفل ها آماده کنید؛ منظور از وسایل لازم مانند پیچ گوشتی و جعبه ای است که داخل آن پیچ ها و خود قفل را جای گذاری کنید.
  2. برای مرحله دوم کافیست دو پیچ روی دستگیره را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید و پیچ ها را از جایشان بیرون بیاورید؛ حالا می توانید دستگیره را از دو طرف بیرون بکشید و آن را از مغزی قفل جدا کنید.
  3. برای مرحله سوم باید به سراغ مغزی قفل بروید و آن را باز کنید؛ برای این کار فقط کافیست ابتدا کلید را به صورت عمودی داخل قفل بگذارید و به سراغ پیچ اصلی بروید و آن را با بهره گیری از پیچ گوشتی باز کنید.
  4.  این گونه می توانید قفل درب را باز کنید.
  5.  این که می گوییم کلید را داخل قفل بگذارید به این دلیل است که بتوانید راحت تر قفل را باز کنید.

اگر می خواهید قفل دیگری را برای آن درب یا کمد جایگزین کنید، می توانید ابتدا مغزی قفل را داخل درب کنید و با استفاده از پیچ اصلی، آن را ببندید و باقی مراحل را به ترتیب انجام دهید. تمام این مراحل را می توانید در عرض پنج الی ده دقیقیه انجام دهید، بدون این که هیچ آسیبی به درب یا قفل آن برسد. شما می توانید به راحتی و بدون این که بخواهید از کسی کمک بگیرید، قفل ها را باز کنید.

خدمات وانت تلفنی و باربری سپاهان به شما بهترین خدمات و اطلاعات را در زمینه جابه جایی بار ارائه می دهد.

چگونه قفل کمد و درب را باز کنیم؟_باربری سپاهان اصفهان

باز کردن قفل کمد و درب و نکات مهم آن

بهتر است قبل از باز کردن قفل کمد و درب ها به نکات مهمی توجه کنید. این نکات می توانند به شما در باز کردن تمام قفل ها کمک کنند. اینگونه می توانید پس از باز کردن درب قفل ها امنیت خودتان را تضمین کنید.

  • اگر می خواهید پس از باز کردن قفل کمد و درب ها دوباره قفلی را جایگزین آن کنید، بهتر است مدل قفل ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید آن ها را با هم تعویض کنید؛ چون ممکن است شما مغزی قفلی را خریداری کرده باشید که با درب یا کمد متناسب نباشد.
  • وقتی می خواهید از خانه ای به خانه ی دیگری اسباب کشی کنید، لازم است که قفل کلیدها را تعویض کنید؛ برای این که قفل درب یا کمد را باز کنید، بهتر است از مراحل بالا برای این کار بهره بگیرید. با تعویض قفل و باز کردن آن در خانه های جدید می توانید امنیت خودتان را بالا ببرید.
  • وقتی که دیدید قفلی درست کار نمی کند و مشکلی برای آن پیش آمده است، بهتر می باشد آن را باز کنید و اگر مشکلی برایش پیش آمده است آن را بر طرف کنید یا به کل آن را با قفلی دیگر تعویض کنید. باز کردن قفل کمد و درب ها به این دلیل است که بفهمید آن ها درست کار می کنند یا خیر.
  • زمانی که فهمیدید کلید شما گم یا دزدیده شده است، باید قفل را باز کرده و آن ها را تعویض کنید تا بتوانید از وسایل و خانه خود محافظت کنید. باز کردن قفل درب یا کمد می تواند در چنین مواقعی به شما کمک کند.
  • بهتر است بعد از این که قفل هایتان را باز کردید از قفل های بهتری بهره بگیرید؛ برخی اوقات ما از قفل هایی استفاده می کنیم که نبودنشان بهتر از بودشان است. پس بهتر است پس از باز کردن قفل کمد و درب ها از قفلی استفاده کنید که بهترین قفل می باشد.

در صورتی که نمی دانید باید چگونه قفل درب ها و کمدها را باز کنید، بهتر است از افرادی کمک بگیرید که در این کار ماهر هستند یا به قفل سازهایی خبر دهید که می توانند این کار را برای شما انجام دهند. وقتی نتوانید قفل درب ها را به درستی باز کنید، ممکن است به آن ها آسیب بزنید و آن ها را از بین ببرید؛ پس بهتر است در این شرایط از یک نفر کمک بگیرید.

شرکت ما با استفاده از خدمات وانت تلفنی و باربری بسیار مجرب و حرفه ای به راحتی در کمترین زمان و دقت بسیار بالا تمامی وسایل شما را جا به جا خواهد کرد.

باز کردن قفل کمد و درب در اسباب کشی

وقتی که می خواهید اسباب کشی کنید و از خانه ای به خانه دیگر بروید، پس بهتر است که قفل خانه را عوض کنید و آن هم به این دلیل است که ممکن می باشد که صاحب خانه قبلی حتما کلید را خواهد داشت پس برای حفظ امنیت خودتان لازم است که قفل ها را تعویض کنید.

 شاید بتوان گفت اولین کار مهم که در اسباب کشی باید انجام داد، همین باز کردن و تعویض قفل ها می باشد. اسباب کشی دارای اصول و اساسی است که باید به آن ها توجه کرد و وقتی که به آن ها اهمیت نمی دهیم، ممکن است به ما، خانواده و اموال مان آسیب وارد شود، پس برای جلوگیری از آن ها بهتر است به این اصول توجه کنید.

برای اینکه تجربه بهتری از اسباب کشی داشته باشید به تیم ما بهترین تیم باربری اصفهان اعتماد کنید.

چگونه قفل کمد و درب را باز کنیم؟_باربری سپاهان اصفهان

 


چگونه ریل کشوها را باز کنیم؟